Oferta pracy

Płatny staż w Dziale Procurement

Nestlé Polska S.A. O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Praktykant / Stażysta

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować
w międzynarodowym koncernie spożywczym? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Poznaj zakres obowiązków:

  • Wsparcie Działu Zakupów w zakupie towarów i usług w kategoriach pośrednich
  • Wspieranie Zespołu Zakupów w przeprowadzaniu procesów zakupowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami oraz egzekwowaniu przestrzegania procedur przez interesariuszy,
  • Wspierać Zespół Zakupów we wdrażaniu globalnych strategii, inicjatyw, projektów w obszarze zakupów oraz efektywnie koordynować przepływ komunikacji pomiędzy globalnymi zakupami a wewnętrznymi interesariuszami,
  • Wsparcie Zespołu Zakupów w negocjowaniu warunków handlowych zakupu towarów i usług,
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi i nawiązywanie relacji z interesariuszami zewnętrznymi i wewnętrznymi,
  • Proaktywna identyfikacja i wdrażanie możliwości optymalizacji oraz standaryzacja procesów zakupowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (może być w trakcie studiów),
  • Bardzo wysokich umiejętności analitycznych,
  • Zaawansowanej obsługi arkusza kalkulacyjnego Excel ,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2/C1,
  • Dyspozycyjności 30-40 godzin tygodniowo,
  • Wysokich umiejętności w obszarze komunikacji w zróżnicowanym środowisku biznesowym,
  • Proaktywności, inicjatywy i gotowości do podejmowania wyzwań,
  • Umiejętności organizacji czasu pracy,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Zdolności ustawiania sobie priorytetów oraz terminowości dla rozliczania się z rezultatów,
  • Znajomość systemu SAP oraz doświadczenie w obszarze Zakupów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie na czas określony jednego roku,
  • Możliwość budowania swojej kariery zawodowej w wymagającym środowisku biznesowym pod okiem najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie,
  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych projektów i zadań,
  • Współpracę z profesjonalnym i otwartym zespołem,
  • Możliwość pracy z domu.
Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy