Logo Pracuj.pl

Płatny staż w dziale Produkcji

DSM NUTRITIONAL PRODUCTS sp. z o.o.O firmie

  • Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

DSM NUTRITIONAL PRODUCTS sp. z o.o.

Cisowa 19

Niepruszewo (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach optymalizacji procesów produkcyjnych
  • udział w małych projektach inwestycyjnych (CAPEX)
  • tworzenie dokumentacji produkcyjnej (Instrukcje, OPL, Standardy)
  • realizacjia bieżących zadań w ramach komórki CI-Continuous Improvement
  • pomoc w szkoleniach pracowników
  • inne zadania związanie z optymalizacją i usprawnianiem procesów w ramach CI-Continuous Improvement

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem IV, bądź V roku studiów lub absolwentem (preferowane kierunki: zarządzanie i inżynieria produkcji, zarządzanie jakością, towaroznawstwo lub pokrewne)
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (minimum B1/B2)
  • Twoją mocną stroną jest analityczne myślenie, umiejętność szybkiego uczenia się oraz poszukiwania skutecznych rozwiązań
  • Posługujesz się pakietem MS Office (Excell, PowerPoint, PowerBi)
  • Posiadasz wiedzę w zakresie zagadnień Lean Management
  • Jesteś otwarty/a, kreatywny/a i proaktywnie podchodzisz do powierzonych Ci zadań
  • Jesteś dostępny 30 - 40 h tygodniowo
  • Cenisz sobie pracę zespołową, ale potrafisz również pracować samodzielnie
  • Chcesz szybko zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i poznać pracę w międzynarodowej firmie

To oferujemy

  • umowa stażowa na okres min. 3 miesięcy- najlepszym stażystom możemy zaproponować dalsze formy współpracy
  • realizację samodzielnych, odpowiedzialnych projektów i zadań
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego pod okiem doświadczonych specjalistów w zakładzie produkcyjnym o najwyższych standardach jakości i bezpieczeństwa

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

DSM to globalna firma, aktywna w dziedzinie zdrowia, żywienia i materiałów. Produkujemy mieszanki witaminowe i mineralne dodawane do żywności (Niepruszewo) i pasz (Mszczonów). Realizujemy misję, którą jest tworzenie lepszych warunków życia dla nas i przyszłych pokoleń!

Wierzymy, że to co robimy ma sens!

Płatny staż w dziale Produkcji, Cisowa 19, Niepruszewo (pow. poznański)