Oferta pracy

Płatny Staż w Dziale Produkcji

Sarantis Polska S.A.

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • w zależności od twoich preferencji będziesz wspierał: obszar PLANOWANIA/ MAGAZYNU lub UTRZYMANIA RUCHU produkcji.

  • pomoc w procesach zakupu i koordynacji dostaw

  • raportowanie wykonanej produkcji i innych parametrów

  • analiza i wdrażanie usprawnień procesów,

  • wykonywanie testów nowo- wdrażanych produktów i opakowań

Nasze wymagania

  • interesujesz się branżą produkcyjną i chcesz rozwijać się w tym obszarze,

  • masz już za sobą pierwsze doświadczenia lub dopiero rozpoczynasz swoją zawodową przygodę,

  • dysponujesz min. 4 dniami wolnymi od poniedziałku do piątku

  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,

  • wyróżnia Cię zaangażowanie, dokładność i skrupulatność

  • JESTEŚ GOTOWY(-A) BY ROZWIJAĆ SIĘ RAZEM Z NAMI !

  • ..to szukamy właśnie Ciebie!

To oferujemy

  • interesującą przygodę zawodową !

  • płatny staż w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwości kontynuacji współpracy,

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach ZE ZNANYMI MARKAMI,

  • pakiet profesjonalnych szkoleń dzięki którym rozwiniesz swoje kompetencje w interesujących Cię obszarach😊

  • zestaw narzędzi niezbędnych do pracy w tym własne biurko !

  • świetną atmosferę pracy w firmie opartej na kulturze koleżeństwa, otwartości i współpracy,

  • miejsce parkingowe jeśli masz taką potrzebę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

Jesteśmy liderem polskiego rynku FMCG w kategorii artykułów gospodarstwa domowego i jedną z wiodących firm w segmencie kosmetyków masowych. Należymy do międzynarodowej grupy kapitałowej działającej na kilkunastu rynkach europejskich.W portfolio naszych produktów znajdują się m.in.: Jan Niezbędny, STR8, C-Thru i Kolastyna - zdobywcy prestiżowych nagród takich jak: Superbrands, Konsumencki Lider Jakości, Perły Rynku Kosmetycznego, Qltowy Kosmetyk.

Przewiń do profilu firmy

ZORGANUIZUJEMY DLA CIEBIE PŁATNY STAŻ w dziale produkcji, w jednym z interesujących Ciebie obszarów: planowanie /utrzymanie ruchu /magazyn.