Oferta pracy

Płatny staż w Dziale Produkcji

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O.O firmie

19 brutto / godz.
  • Tyniecka 12, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O.

Tyniecka 12

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji stanowiskowej

  • przygotowywanie raportów produkcyjnych

  • zarządzanie narzędziami i nadzór administracyjny nad sprzętem kontrolno – pomiarowym

  • wykonywanie testów laboratoryjnych (testy właściwości fizycznych)

  • współudział w opracowywaniu, weryfikacji i aktualizacji instrukcji

  • udział w tworzeniu norm jakościowych i standardów pracy

  • wprowadzanie zmian w dokumentacji systemowej SIP, KIP, PK

  • audyty planów kontroli

  • generowanie raportów pomiarów i wybraków

  • współpraca z wydziałem

Podział czasu pracy
60%

praca z dokumentacją

40%

zadania praktyczne

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne: technologia chemiczna, zarządzanie i inżynieria produkcji, zarządzanie jakością, ceramika, materiałoznawstwo, mechanika i budowa maszyn

  • status studenta

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel)

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i stosowania narzędzi pomiarowych (np. suwmiarki)

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie

  • dostępność min. 3 dni w tygodniu (24h)

Mile widziane

  • pierwsze zdobyte doświadczenie (odbyta praktyka studencka/działalność w kole naukowym/praca)

To oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • umowę zlecenie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia;

  • wynagrodzenie 19 zł brutto/h;

  • pyszny posiłek ufundowany przez Vesuvius

  • Benefity

  • dyżury lekarza w biurze

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Jesteś studentem zaocznym? Szukasz możliwości zarobku i zdobycia doświadczenia?

To idealna oferta dla ciebie!

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O. należy do grupy Vesuvius - światowego lidera w produkcji, sprzedaży i projektowaniu wysokogatunkowej ceramiki, materiałów ogniotrwałych i systemów kontroli dla wymagających zastosowań przemysłowych.

Przewiń do profilu firmy