Oferta pracy

Płatny Staż w Dziale R&D (Inżynieria Produktu)

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w Mirkowie

Wrocławska 43

Mirków (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Praca z inżynierami produktu w zakresie poprawy jakości, obniżania kosztów oraz doskonalenia jakości konwencjonalnych oraz mechatronicznych serw hamulcowych

  • Udział w projektach nowych produktów

  • Przeprowadzanie, zlecanie i nadzorowanie testów na komponentach i produktach

  • Tworzenie i modyfikacja dokumentacji technicznej (rysunki, BoM, itp.)

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną produktu

  • Współpraca z innymi procesami / działami / lokacjami

Nasze wymagania

  • Studia na kierunku technicznym: Mechatronika, Mechanika i budowa maszyn, Energetyka

  • Zainteresowanie motoryzacją i pracą w branży automotive

  • Znajomość dokumentacji technicznej

  • Wiedza z zakresu konstruowania mechanicznego i obliczeń łańcuchów tolerancji

  • Znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego poszukiwania nowych rozwiązań

  • Dobrze rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia oraz skutecznego prezentowania własnych pomysłów, analiz i ich wyników

  • Zaangażowanie i proaktywne działanie, otwartość na zmiany i naukę

  • Znajomość programów typu CAD: preferowany NX

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (MS Word, MS Excel)

To oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie (preferujemy współpracę długoterminową min. na 7 miesięcy),

  • Dyspozycyjność do pracy 100-120 godz. /miesiąc,

  • Elastyczny czas współpracy (dostosujemy się do Twojego planu na studiach),

  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Możliwość uczestniczenia w eventach pracowniczych,

  • Możliwość rozwoju w dużym zakładzie produkcyjnym.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze elastycznego czasu pracy jak i nowoczesnego środowiska pracy, oferujemy swoim pracownikom dużo przestrzeni na kreatywność. Wierzymy, że otwarty umysł to źródło pomysłów na produkty, które zwiększają komfort życia ludzi. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy