Oferta pracy

Płatny Staż w Dziale R&D (konstrukcja)

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w Mirkowie

Wrocławska 43

Mirków (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej (2D i 3D)

  • Modyfikacje dokumentacji

  • Współpraca z konstruktorami umożliwiająca zdobycie unikalnej wiedzy w ramach rozwoju nowoczesnych układów hamulcowych

  • Przygotowywanie PDM

  • Pomiary wibracji/hałasu

  • Przeprowadzanie testów, eksperymentów

  • Możliwość realizacji projektu studenckiego

Nasze wymagania

  • Status studenta 3 roku studiów na kierunku technicznym, preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka i Robotyka

  • Znajomość programu NX lub innego programu modelowania 3D

  • Dyspozycyjność do pracy 3 dni/tydz., max. 120h/mc

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej

  • Znajomość narzędzi MS Office

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenia (minimum 6 miesięcy)

  • Elastyczny czas współpracy

  • Stołówka na miejscu – pracodawca współfinansuje koszt posiłków

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Możliwość uczestniczenia w eventach pracowniczych

  • Możliwość rozwoju w obszarze konstrukcji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Robert Bosch Sp. z o.o. Odział w Mirkowie

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch. Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków, nieustannie dostarczamy efektywne rozwiązania na całym świecie. Nasz sukces definiujemy nie tylko wzrostem ekonomicznym, ale w szczególności poprawą jakości życia ludzi i zaangażowaniem w wartości bazujące na odpowiedzialności. Jest to możliwe dzięki ponad 410,000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Zastanawiasz się nad stworzeniem czegoś wartego zapamiętania?

W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

Przewiń do profilu firmy