Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Płatny Staż w Dziale Realizacji Zamówień (Order Management)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Platinium Business Park I, Wołoska 9, 02-583 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 05.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    75354

    General Electric Healthcare

    GE Healthcare is the $19 billion healthcare business of GE. As a leading provider of medical imaging, monitoring, biomanufacturing, and cell and gene therapy technologies, GE Healthcare enables precision health in diagnostics, therapeutics and monitoring through intelligent devices, data analytics, applications and services. With over 100 years of experience in the healthcare industry and more than 50,000 employees globally, the company helps improve outcomes more efficiently for patients, healthcare providers, researchers and life sciences companies around the world.

    Opis Stanowiska

    Płatny Staż w dziale realizacji zamówień oferuje możliwość zdobycia doświadczenia w trakcie wykonywania zadań wspierających pracę pracowników Działu.
    Wymagamy aktywnego statusu studenta oraz preferujemy kandydatów których dostępność do pracy to 40h w tygodniu (studenci zaoczni).

    Kluczowe obowiązki

    • Wsparcie pracowników Działu Realizacji Zamówień w wykonywaniu ich zadań
    • Wystawianie faktur i kompletowanie dokumentacji wymaganej przez klientów do odbioru projektu
    • Samodzielną pracę nad powierzonymi w trakcie praktyki obowiązkami (np. tworzenie zamówień zakupowych, podstawowe operacje w systemie księgowym)
    • Koordynację obrotu aparatami demonstracyjnymi
    • Zadania związane z analizą danych dotyczących pracy Działu

    Wymagania

    • Aktywny status studenta (preferowany III lub IV rok studiów)
    • Preferowana dostępność 40 godzin w tygodniu
    • Umiejętność i chęć szybkiego uczenia się
    • Wysokie umiejętności organizacji pracy, dokładność i skrupulatność
    • Zdolność ustalenia właściwych priorytetów w sytuacji pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie
    • Otwartość na nowe zadania, zdolność adaptacji do zmieniających się wymagań
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z Oracle ERP, logistyce lub handlu zagranicznym
    • Udowodniona umiejętność pracy w zespole I nawiązywania pozytywnych relacji

    Oferujemy

    • Możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji o uznanej pozycji na rynku sprzętu medycznego
    • 12 miesięczny płatny staż
    • Elastyczny czas pracy