Oferta pracy

Płatny Staż w Dziale Rozwoju - Fabryka Kuchenek

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.O firmie

  • Żmigrodzka 143, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Żmigrodzka 143

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Udział w przygotowywaniu i przeprowadzaniu testów

  • Zarządzanie przepływem detali i próbek w obszarze laboratorium

  • Wsparcie w zakresie nadzoru nad sprzętem pomiarowym

  • Wsparcie w planowaniu i realizacji projektów laboratoryjnych w fazie rozwoju produktu oraz w produkcji seryjnej

  • Wsparcie w bieżących tematach

Nasze wymagania

  • Student /-ka, preferowane kierunki: Mechanika / Mechatronika / Elektronika lub pokrewne

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie związane ze sprzętem i systemami pomiarowymi

  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Płatny staż w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

  • Elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć

  • Ciekawe i ambitne zadania

  • Zespół otwarty na dzielenie się wiedzą