Oferta pracy

Płatny staż w Dziale SAP

Arvato PolskaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • poznasz specyfikę pracy na stanowisku Junior Konsultant SAP

  • odbędziesz wartościowe szkolenia (SAP WM, EWM, ABAP)

  • poznasz procesy biznesowe w obszarze logistyki

  • nauczysz się konfigurować system SAP

  • dowiesz się jak wygląda praca projektowa w oparciu o PMI

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość systemu SAP, poparta doświadczeniem zawodowym lub wiedzą akademicką

  • podstawowe umiejętności programistyczne w dowolnej technologii

  • płynna komunikacja w języku angielskim (na poziomie min. B2)

  • chęć rozwoju w obszarach związanych z systemem SAP

  • dyspozycyjność przez minimum 4 pełne dni w tygodniu

To oferujemy

  • 6-miesięczny płatny staż umożliwiający postawienie pierwszych kroków w świecie SAP (od lipca 2021)

  • nawiązanie stałej współpracy na stanowisku Junior Konsultant SAP po odbytym stażu

  • poznanie atrakcyjnych technologii przy wsparciu doświadczonych specjalistów

  • poznanie kultury organizacyjnej Arvato Polska – lidera w branży outsourcingu usług logistycznych

  • elastyczne godziny pracy

  • paca w nowoczesnym biurze w centrum Poznania (Nowy Rynek)

  • przyjazna atmosfera sprzyjająca Twojemu rozwojowi zawodowemu!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z pracownikiem działu HR

2

Spotkanie z opiekunem stażu oraz pracownikiem działu HR