Aktualne oferty pracodawcy

Płatny Staż w Dziale Spedycji Całopojazdowej

GEFCO Polska

  • Plewiska (pow. poznański)

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 lat temu
  • Praktykant/Stażysta
GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie), logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).
Płatny Staż w Dziale Spedycji CałopojazdowejNumer ref.: POZ/STAŻ/FTL/05/2019

Miejsce pracy: Plewiska k/Poznania

Główne zadania:

Prace asystenckie polegające na:

  • Budowaniu i uzupełnianiu bazy danych przewoźników
  • Wsparciu administracyjnym i operacyjnym spedytora
  • Kompletowaniu dokumentów transportowych,
  • Wprowadzaniu danych do systemu,
  • Współpracy z firmami zewnętrznymi w celu realizacji usługi transportowej
  • Przygotowywaniu raportów, zestawień

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich semestrów – mile widziany kierunek transport / logistyka
  • Zainteresowanie branżą TSL i chęć rozwoju zawodowego w tym obszarze
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
  • Zaangażowanie, komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel) będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym będzie dodatkowym atutem

Kandydatom oferujemy

  • Płatny 6-miesięczny staż w firmie będącej ekspertem w zakresie logistyki dla branży przemysłowej
  • Możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze TLS
  • Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem; merytoryczne wsparcie
  • Pracę w międzynarodowej korporacji
  • Miłą oraz przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj teraz”. Prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego w temacie maila oraz umieszczenie w aplikacji klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych o treści:

„Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz przepisami rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby związane z niniejszą rekrutacją ”

Jednocześnie informujemy Państwa iż administratorem danych osobowych jest GEFCO Polska Sp. z o.o. , bardziej szczegółowe informacje dotyczące m .in; czasu przetwarzania danych, celu przetwarzania oraz Państwa uprawnienia w zakresie przetwarzania danych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce ,,RODO” https://pl.gefco.net/pl/rodo „

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne