Klauzula informacyjna o administratorze danych osobowych w procesie rekrutacji: [Administrator Danych Osobowych] Administratorem danych osobowych podanych przez osobę przesyłającą dokumenty aplikacyjne są wspólnie spółki Grupy Smithfied Polska związane porozumieniem o współadministracji dalej: Współadministratorzy. Wyciąg z przedmiotowego porozumienia został opublikowany na stronie www.animex.pl oraz www.agriplus.pl (w zakładce „Dane osobowe”). To te podmioty wspólnie ustalają cele i sposoby przetwarzania Twoich danych osobowych. Współadministratorzy wyznaczyli następujący punkt kontaktowy dla osób, których dane dotyczą: Biuro Ochrony Danych Osobowych Smithfield Polska: ul. Chałubińskiego 8, 00 – 613 Warszawa, adres mailowy: [email protected] oraz [email protected] Współadministratorzy celem bieżącego monitorowania prawidłowego przestrzegania zasad ochrony danych osobowych powołali Inspektora Danych Osobowych, możesz się z nim skontaktować pod adresem, wskazanym powyżej lub elektronicznie wysyłając wiadomość na adres: [email protected] lub [email protected] Pełną informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj: http://www.animex.pl/wp-content/uploads/2020/06/6.-Klauzula-informacyjna-dla-kandydatów-do-pracy-i-współpracy.pdf

Płatny Staż w Dziale Sprzedaży

Animex Foods sp. z o.o.

Tytusa Chałubińskiego 8

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy obecnie kandydatów z całej Polski do udziału w wyjątkowym programie stażowym. Cel stażu to rzetelne przygotowanie do pracy w naszym dziale Sprzedaży, docelowo na stanowisku Kierownika ds. Kluczowych Klientów. Nasz zespół będzie służył Ci pomocą w realizowanych przez Ciebie zadaniach przez cały czas trwania stażu. Przez samodzielne wykonywanie zadań, zdobędziesz cenne kompetencje i poznasz specyfikę pracy wszystkich obszarów w dziale Sprzedaży jednej z największych firm FMCG na polskim rynku.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy na pełny etat (40 godzin/tydzień)

  • Gotowość i pełna dyspozycyjność do pracy poza biurem w Warszawie i do częstych podróży służbowych

  • Komunikatywna znajomość min. jednego języka obcego i pakietu MS Office

  • Elastyczność w przyjmowaniu zmian i umiejętność dostosowywania się do nowych sytuacji

  • Pewność siebie

  • Wysoko rozwinięta komunikatywność rozumiana jako łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność uważnego słuchania, umiejętność radzenia sobie ze stresem w kontaktach międzyludzkich

  • Poparte przykładami z własnego życia proaktywność i inicjatywa, jako wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom np. na uczelni/w pracy

  • Umiejętność samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji

  • Umiejętność współpracy w zespole, czyli otwartość, konstruktywny styl rozwiązywania konfliktów, tolerancja i kultura osobista

  • Mile widziane będą: prawo jazdy kat. B, doświadczenie i/lub działalność studencka związana z obsługą klienta

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony 10 miesięcy

  • Udział w naszym autorskim, ambitnym programie stażowym, obejmującym wszystkie obszary działu Sprzedaży

  • Dla najlepszych absolwentów programu stażowego - kontynuację zatrudnienia w dziale Sprzedaży

  • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie, ze znanymi markami, cenionymi przez konsumentów

  • Pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, bilety do kina)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający 8,6 tys. pracowników. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Morlinki.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje