Logo Pracuj.pl

Płatny staż w dziale technicznym

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w MirkowieO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów (m.in. AutoCAD)
  • Przygotowywanie prezentacji i analiza danych,
  • Tworzenie dokumentacji elektronicznej,
  • Wsparcie dla zespołu inżynierskiego w tworzeniu i prowadzeniu projektów,
  • Opracowywanie i przygotowywanie dokumentacji Layout WwP za pomocą AutoCAD,
  • Wsparcie we wdrażaniu projektów z zakresu CIP,
  • Tworzenie narządzi informatycznych w ramach potrzeb z zakresu opracowań CIP np. bazy danych, makra xls, wizualizacje.

Nasze wymagania

  • Aktualny status studenta (idealnie III-IV rok studiów), poniżej 26r.ż.,
  • Dyspozycyjność do pracy 100-120 godz. /miesiąc,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • Dobra znajomość programu AutoCAD,
  • Dobra znajomość MS Excel (na poziomie pisania w skrypcie),
  • Nastawienie na współpracę,
  • Dobra znajomość języka angielskiego, komunikatywna w mowie i piśmie,
  • Zdolności organizacyjne, kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Mile widziana wiedza nt. LEAN-manufacturingu.

To oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie (preferujemy współpracę długoterminową min. na 7 miesięcy),
  • Elastyczny czas współpracy (dostosujemy się do Twojego planu na studiach),
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Możliwość uczestniczenia w eventach pracowniczych,
  • Możliwość rozwoju w dużym zakładzie produkcyjnym.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w Mirkowie

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch. Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków, nieustannie dostarczamy efektywne rozwiązania na całym świecie. Nasz sukces definiujemy nie tylko wzrostem ekonomicznym, ale w szczególności poprawą jakości życia ludzi i zaangażowaniem w wartości bazujące na odpowiedzialności. Jest to możliwe dzięki ponad 410,000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Zastanawiasz się nad stworzeniem czegoś wartego zapamiętania?

Płatny staż w dziale technicznym, Wrocław