Płatny Staż w Dziale Technologicznym (obszar obróbki skrawaniem)

Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.

  • Grabska 4, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Grabska 4

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwem w realizacji bieżących projektów działu Technologicznego (obszar obróbki skrawaniem)

  • Modelowanie i przygotowywanie dokumentacji technologicznej w systemie CAD

  • Tworzeniem instrukcji technologicznych, stanowiskowych

  • Terminową weryfikacją dokumentacji zgodnie z zamówieniem klienta

  • Usprawnieniem przepływu dokumentacji w Dziale Technologii

Nasze wymagania

  • Wiedzy merytorycznej wyniesionej ze studiów (Szukamy studentów 4-5 roku studiów lub absolwentów kierunków technicznych - Przeróbka plastyczna, Mechanika, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji)

  • Faktycznego zainteresowania zagadnieniami związanymi z obszarem praktyki

  • Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office - szczególnie Excel

  • Komunikatywnej znajomości technicznego języka angielskiego (w mowie oraz w piśmie)

  • Dostępności w wymiarze 40 godzin tygodniowo, przez okres 6 miesięcy

  • Wysokich zdolności komunikacyjnych, kreatywności oraz nastawienia na pracę zespołową.

Mile widziane

  • Znajomość dowolnego programu CAD, modelowanie 3D

  • Umiejętności projektowania

  • Wyobraźnia przestrzenna.

  • Programowania w dowolnym języku Python, VBA,

To oferujemy

  • 6 miesięczny płatny staż

  • Staże będą realizowane w wymiarze 40 godzin tygodniowo

  • Indywidualną ścieżkę kariery zbudowaną z uwzględnieniem Twoich oczekiwań

  • Profesjonalne wsparcie ze strony specjalistów z różnych obszarów firmy

  • Poznanie specyfiki pracy w światowej klasy firmie lotniczej

  • Zdobycie doświadczenia pozwalającego na dalszy rozwój zawodowy

Nie jesteśmy romantykami. Jesteśmy inżynierami. Patrzymy w niebo i szukamy przełomowych rozwiązań. To, co tworzymy, napędza świat. Produkujemy precyzyjne części do silników lotniczych. Pracujemy z materiałami trudnoobrabialnymi i superstopami na bazie niklu i tytanu. Stanowimy część światowej korporacji Raytheon Technologies i jesteśmy głównym dostawcą światowego lidera w projektowaniu, produkcji i serwisie silników lotniczych koncernu Pratt & Whitney w zakresie zespołów rurowych.

Chcemy angażować naszych praktykantów i stażystów w rzeczywiste, codzienne zadania pracowników poszczególnych działów, stąd możesz spodziewać się interesujących, praktycznych zajęć, które pozwolą Ci z bliska poznać realia pracy w firmie produkcyjnej z branży o najwyższych standardach jakościowych.

Przewiń do profilu firmy