Oferta pracy

Płatny staż w dziale Tworzenia Prototypów

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w Mirkowie

Wrocławska 43

Mirków (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu w zakresie produkcji i montażu prototypów

  • Pomoc przy budowie i kontroli jakości prototypów

  • Pomoc przy przygotowaniu dokumentacji technicznej i jakościowej

  • Wsparcie zespołu przy wdrożeniu nowej aplikacji SAP

  • Zamawianie oraz przygotowanie komponentów do budowy prototypów

  • Przygotowanie oraz procesowanie wysyłki prototypów

  • Wsparcie przy innych procesach logistycznych wynikających z potrzeb działu

Nasze wymagania

  • Aktualny status studenta (mile widziane kierunki: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn, Logistyka)

  • Dobra organizacja pracy

  • Chęć zdobywania nowych umiejętności i poszerzenia wiedzy

  • Komunikatywność

  • Zdolności negocjacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zdolność do pracy w warunkach stresu

  • Dobra znajomość Excela

To oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie (preferujemy współpracę długoterminową min. na 7 miesięcy),

  • Dyspozycyjność do pracy 100-120 godz. /miesiąc,

  • Elastyczny czas współpracy (dostosujemy się do Twojego planu na studiach),

  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Możliwość uczestniczenia w eventach pracowniczych,

  • Możliwość rozwoju w dużym zakładzie produkcyjnym.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Robert Bosch Sp. z o.o. Odział w Mirkowie

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch. Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków, nieustannie dostarczamy efektywne rozwiązania na całym świecie. Nasz sukces definiujemy nie tylko wzrostem ekonomicznym, ale w szczególności poprawą jakości życia ludzi i zaangażowaniem w wartości bazujące na odpowiedzialności. Jest to możliwe dzięki ponad 410,000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Zastanawiasz się nad stworzeniem czegoś wartego zapamiętania?

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze elastycznego czasu pracy jak i nowoczesnego środowiska pracy, oferujemy swoim pracownikom dużo przestrzeni na kreatywność. Wierzymy, że otwarty umysł to źródło pomysłów na produkty, które zwiększają komfort życia ludzi. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy