Oferta pracy

Płatny Staż w dziale Utrzymania Ruchu i Infrastruktury

GKN Driveline Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Oleśnica
    Oleśnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Praktykant / Stażysta

GKN Driveline Polska Sp. z o.o.

Oleśnica

Jesteśmy producentem półosi, wałów napędowych oraz komponentów niezbędnych do ich wytworzenia. Nasza fabryka znajduje się w Oleśnicy i jest jedną z największych oraz najnowocześniejszych w regionie. Codziennie wkładamy wiele pracy, aby nasza firma była nowoczesna i przyjazna naszym pracownikom.

Poszukujemy kandydatów na:

Płatny Staż w dziale Utrzymania Ruchu i Infrastruktury.

Obowiązki:

  • Aktywne wsparcie Zespołu ds. Zarządzania Energią w zakresie:
    - Zbierania, aktualizacji i analizy danych zużycia energii w odniesieniu do realizowanej produkcji,
    - Podejmowania działań zmierzających do podnoszenia efektywności energetycznej Organizacji,
    - Rozwoju systemu monitorowania i zarządzania zużyciem energii,
    - Dokumentowania i raportowania realizacji działań wynikających z normy ISO50001:2018 oraz wewnętrznych procedur;
  • Realizowanie przydzielonych zadań oraz aktywne wspieranie pracowników działu;
  • Współpracowanie z innymi działami firmy oraz podwykonawcami.

Wymagania:

  • Preferowani studenci 3-5 roku, kierunków technicznych
  • Znajomość programów MS Office;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość normy ISO 50001:2018 będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • płatny staż w firmie międzynarodowej;
  • możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia;
  • współpracę z ekspertami w swojej branży;
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Ogłoszenie archiwalne