Oferta pracy

Płatny staż w Dziale Utrzymania Ruchu

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O.

  • Tyniecka 12, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Tyniecka 12

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie i aktualizowanie instrukcji

  • pomoc przy wdrażaniu nowych projektów

  • kontrolowanie i sporządzanie wskaźników KPI przy użyciu Microsoft Excel

  • kontakt z firmami serwisowymi w celu utrzymani ciągłej sprawności maszyn

  • pomoc w planowaniu przeglądów w CMMS

  • sporządzanie zapotrzebowania na części zamienne i eksploatacyjne

  • porządkowanie oraz pomoc w prowadzeniu dokumentacji papierowej

  • przyjmowanie oraz nadawanie przesyłek

Nasze wymagania

  • dostępność min. 32h w tygodniu

  • status studenta

  • wykształcenie techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn/Mechatronika/Energetyka/Elektrotechnika)

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie PowerPoint i Excel)

  • otwartość i komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę zlecenie na okres 6 miesięcy

  • wynagrodzenie 20zł brutto/h

  • pyszny posiłek ufundowany przez Vesuvius

  • system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy

  • nagrody za pomysły pracownicze oparte na filozofii Kaizen

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • program poleceń pracowniczych

  • koleżeńską atmosferę w pracy

  • udział w projektach mających wpływ na firmę

  • współpracę ze specjalistami w swoich dziedzinach

  • parking na terenie firmy

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • program rekomendacji pracowników

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O. należy do grupy Vesuvius - światowego lidera w produkcji, sprzedaży i projektowaniu wysokogatunkowej ceramiki, materiałów ogniotrwałych i systemów kontroli dla wymagających zastosowań przemysłowych. Specjalizujemy się w dziedzinie technicznych rozwiązań umożliwiających kontrolę przepływu metali oraz świadczymy pełen zakres usług i rozwiązań inżynieryjnych dla swoich klientów na całym świecie. Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy elementy instalacji ogniotrwałych wykonanych z ceramiki. Nasze produkty są stosowane tam, gdzie mamy do czynienia z procesem produkcji odbywającym się w bardzo wysokiej temperaturze.

Przewiń do profilu firmy