Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Płatny Staż w Dziale Utrzymania Ruchu

WestRockO firmie

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie przy wdrażaniu nowej polityki magazynowej

  • Realizacja przydzielonych zadań i projektów utrzymania ruchu

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z Utrzymaniem Ruchu

  • Bezpośrednie wsparcie dla pracowników Utrzymania Ruchu

  • Analiza danych dotyczących awarii oraz realizacji przeglądów prewencyjnych

  • Optymalizacja procesów UR zgodnie z PDCA

  • Redukcja czasu przestojów oraz kosztów utrzymania maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Optymalizacja stanów magazynowych części zamiennych

  • Wsparcie w bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • Student lub absolwent kierunków technicznych (preferowane: mechanika i budowa maszyn, automatyka, elektrotechnika)

  • Podstawowa wiedza techniczna

  • Znajomość MS Office

  • Znajomość języka angielskiego

  • Podstawowa wiedza o TPM lub Lean Manufacturing,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunku technicznego

  • Umiejętność pracy zespołowej i zarządzania własnym czasem, zadaniowość

To oferujemy

  • Płatny staż

  • Możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych

  • Realizację międzynarodowych projektów

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego

  • Dostęp do nowoczesnych technologii

  • Poznasz środowisko produkcyjne

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

WestRock

WestRock jest firmą notowaną na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE: WRK), zaliczona do największych firm na świecie wg. listy Fortune500. WestRock zajmuje się produkcją papieru i najwyższej jakości opakowań dedykowanym różnym branżom.

Nasze działania skupiają się na połączeniu ludzi z produktem, pomagając tym samym naszym klientom zwiększyć sprzedaż oraz obniżyć całkowity koszt wytwarzania produktów, wspierając tym samym zrównoważony rozwój.

Dołącz do naszego zespołu w WestRock Tczew!

Przewiń do profilu firmy