Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Płatny Staż w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 14.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 26,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 9 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

    Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne  wyniki sprzedaży w 2014 roku wyniosły około 20 miliardów dolarów. Zatrudnia 100,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

    Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

    PŁATNY STAŻ W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU
    Miejsce pracy: Wrocław

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Aktualizacja i archiwizacja dokumentacji technicznej maszyn,
    • Przygotowanie list części zamiennych do maszyn, przyjmowanie na magazyn,
    • Aktualizacja danych w systemie,
    • Analiza awarii,
    • Przygotowanie harmonogramów przeglądów maszyn,
    • Kontrola kluczowych wskaźników efektywności i aktywności,
    • Pomoc w nadzorowaniu stanów magazynowych.

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    • Statusu studenta lub absolwenta kierunków technicznych (Robotyka, Elektryka, Mechanika lub pokrewny),
    • Dyspozycyjności (min. 4 dni w tygodniu),
    • Znajomości narzędzi MS Office,
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • Umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
    • Wysokiej motywacji do pracy,
    • Umiejętności pracy zespołowej,
    • Dobrej organizacji czasu pracy,
    • Chęci zdobywania nowej wiedzy,
    • Zaangażowania, sumienności, dokładności.

    OFERUJEMY:

    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
    • Płatny staż
    • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

    W aplikacjach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Whirlpool Company Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji w zakresie, w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy.

    Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych (dalej: „Dane”) zbieranych w związku z rekrutacją jest spółka Whirlpool Company Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 216, 93-231 Łódź (dalej: „Administrator”). Administrator przetwarza Dane zawarte w Pana/Pani aplikacji, a także inne zebrane w trakcie procesu rekrutacji. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Pana/Panią zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

    Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych są przepisy obowiązującego prawa, w szczególności Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych, a w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach, Pana/Pani zgoda.

    Podanie Danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Dane przechowywane są przez Administratora w celach określonych powyżej przez okres trwania procesu rekrutacyjnego lub, w zależności od Pana/Pani dodatkowej dobrowolnej zgody, przyszłych rekrutacji, a następnie do chwili upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń, przy czym zostaną one usunięte w każdym przypadku po dwóch latach od zakończenia ostatniej rekrutacji, w której brał/a Pan/Pani udział, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych.

    Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do Pana/Pani Danych, w tym prawo do uzyskania kopii tych Danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia ich do innego administratora, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego do spraw danych osobowych. Jeżeli podstawą przetwarzania Pana/Pani danych jest zgoda, ma Pan/Pani prawo ją cofnąć w dowolny sposób i w dowolnym momencie – nie wpłynie to jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem.

    Pana/Pani dane możemy przekazać podmiotom, które technicznie lub organizacyjnie pomagają nam prowadzić rekrutację pracowniczą (np. portale za pośrednictwem których zbieramy Pana/Pani CV), zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów informatycznych, a także naszym doradcom prawnym.

    W przypadku pytań dotyczących Pana/Pani Danych prosimy o kontakt z przedstawicielem Administratora dla Oddziału we Wrocławiu pod adresem e-mail: [email protected]