Oferta pracy

Płatny Staż w Dziale Utrzymania Systemów Finansowych

Asseco Business Solutions S.A.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Konrada Wallenroda 4c

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zgłoszeń od użytkowników aplikacji biznesowych

  • Przygotowanie i wdrożenie nowych wersji systemu finansowego

  • Rozwiązywanie bieżących problemów techniczno-funkcjonalnych

  • Wykonanie modyfikacji danych w bazach danych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki : informatyka, matematyka lub finanse)

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin pracy

  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów

  • Zdolność szybkiego uczenia się zagadnień z obszaru IT

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość lub gotowość poznania podstaw języka SQL

To oferujemy

  • Zaproponujemy Ci 3-miesięczny Płatny Staż

  • Zadbamy o kompleksowe wdrożenie w wykonywane zadania

  • Będziesz zdobywać doświadczenie pod okiem specjalistów w swojej dziedzinie, w dużej i rozpoznawalnej firmie informatycznej

  • Wesprzemy Cię w podnoszeniu umiejętności służąc radą i doświadczeniem

  • Przywitamy Cię przyjazną atmosferą