Płatny Staż w Dziale Zakupów

Hochland Polska Sp. z o.o.

  • Pastelowa 12, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 21 gru 2022
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Pastelowa 12

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Zespołu w realizacji zadań projektowych

  • wsparcie bieżącej współpracy z Klientem wewnętrznym

  • administrowanie dokumentacją zakupową

  • przygotowywanie zestawień oraz danych zakupowych

  • realizacja zadań związanych z wdrożeniem nowego systemu SAP

Nasze wymagania

  • zdobyte wykształcenie lub w trakcie studiów na kierunkach: Ekonomia, Towaroznawstwo, Logistyka, Informatyka Zarządzanie

  • zainteresowanie obszarem Zakupów i Logistyki

  • chęć poznania specyfiki pracy w obszarze Zakupów firmie produkcyjnej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • chęć pracy z ludźmi

  • umiejętność szybkiego uczenia się i sprawnego "łączenia kropek" :)

To oferujemy

  • W trakcie stażu otrzymasz wsparcie mentora i zdobędziesz doświadczenie przygotowujące do pracy w Dziale Zakupów w firmie produkcyjnej

  • Będziesz mógł wziąć udział w wewnętrznym programie stażowym korzystając ze szkoleń i doświadczenia Pracowników innych działów firmy

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy (office 365, SAP, APO)

  • Hybrydowy system pracy (home office / biuro)

  • Duża dawkę wiedzy i „fun’u” z wykonywanych zadań w zgranym Zespole

  • Stawkę godzinową 20zł/brutto

Smak pysznej kariery w Hochland Polska znany jest od 1993 roku, kiedy to powstała filia Hochland w Polsce. Dziś, niemal 30 lat później zatrudniamy już 830 pasjonatów pysznego sera, na którego sukces wspólnie działamy w trzech lokalizacjach – w zakładach produkcyjnych w Kaźmierzu i Węgrowie oraz w biurze w Poznaniu.

Receptura na rodzinną atmosferę, a jednocześnie przepis na smakowitą karierę przekazywane są od pokoleń. Wszystko rozpoczęło się w 1927 roku, w małej wiosce w Allgäu. Obecnie, po niemal 100 latach, smaku pysznej kariery w Hochland zaznać można przy największym stole – w Heimenkirch (Niemcy), a także w Hiszpanii, Francji, Rumunii, Rosji, USA, Australii i w Polsce rzecz jasna.

Dołącz do nas i sprawdź, jak wyjątkowo dojrzewać będzie Twoja kariera w Hochland!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje