Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Płatny staż w dziale zakupów regionalnych i projektów oszczędnościowych

  • Tczew, pomorskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 17.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Płatny staż w dziale zakupów regionalnych
    i projektów oszczędnościowych
    Lokalizacja: Tczew
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżące wsparcie działu w codziennych zadaniach.

    Główne obowiązki na stanowisku:

    • Analizowanie i praca nad danymi kosztowymi.
    • Wspomaganie procesu wdrażania projektów oszczędnościowych.
    • Pomoc w oraganizowaniu eventów / workszopów.
    • Uzupełnianie danych finansowych w plikach excel.
    • Tworzenie prezentacji w ppt.

    Wymagania:

    • Student studiów dziennych lub zaocznych II-go stopnia lub absolwent do 12 miesięcy od absolutorium. Preferowane kierunki techniczne, zarządzanie łańcuchem dostaw, ekonomia.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel.
    • Dostępność min 4 dni w tygodniu.
    • Umiejętność analityczego myślenia.

    Oferujemy:

    • Roczne doświadczenie – umowa zlecenie na okres 12 miesięcy.
    • Wynagrodzenie za pracę - płatny staż w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu.
    • Rozwój – praca z najlepszymi specjalistami uzupełniana szkoleniami.
    • Naukę przez praktykę - pytaj, popełniaj błędy i naprawiaj pod okiem najlepszych.
    • Kulturę i wartości – w Eaton nasze wartości i kultura definiują to kim jesteśmy.
    • Najnowsze technologie -  dostęp do nowoczesnych systemów i narzędzi.
    • Wspaniałe środowisko pracy – bezpieczeństwo i etyka są dla nas bardzo istotne, jesteśmy w dziesiątce najbardziej etycznych firm na świecie.

    O Eaton:

    Eaton Corporation jest producentem szerokiej gamy produktów z branż zarządzania energią (automotive, trucks, hydraulics, aerospace, electric). Posiadamy ponad stuletnie doświadczenie i jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie produktów i usług związanych z systemami kontroli i dystrybucji mocy, zasilaniem awaryjnym oraz automatyką przemysłową; komponentów hydraulicznych; paliwa lotniczego; systemów hydraulicznych i pneumatycznych wojskowego i cywilnego zastosowania; a także systemów zwiększających osiągi, ekonomiczne zużycie paliwa i bezpieczeństwo w samochodach osobowych i ciężarówkach. W 2012 roku Eaton połączył się z Cooper Industries. Obecnie zatrudniamy około 100.000 osób i sprzedajemy produkty w ponad 175 krajach. W Polsce Eaton obecny jest od 1997 roku. Nasze zakłady produkujące części do samochodów osobowych i ciężarowych zlokalizowane są w Bielsku-Białej i Tczewie, w Gdańsku natomiast znajduje się główne biuro sprzedaży komponentów kontroli i dystrybucji energii elektrycznej. Więcej informacji na stronie www.eaton.com