Ta oferta pracy jest nieaktualna od 120 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Płatny Staż w Dziale Zaopatrzenia

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-06-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Jesteśmy polskim oddziałem RAJA Group - europejskiego lidera w sprzedaży opakowań, obecnego w 18 krajach. Zespół naszych specjalistów doradza Klientom w doborze optymalnych metod pakowania.  Nasza oferta to ponad 2 500 produktów z dostawą na następny dzień i najwyższe standardy obsługi.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!
    PŁATNY STAŻ W DZIALE ZAOPATRZENIA
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie zapasów, przygotowywanie zamówień do dostawców oraz kontrola ich realizacji,
    • Stały kontakt z dostawcami,
    • Prace administracyjne związane z wprowadzaniem faktur, wyjaśnianiem różnic cenowych, jakościowych, ilościowych, aktualizacja bazy danych,
    • Wsparcie w przygotowywaniu raportów i analiz oraz raportowaniu wyników,
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

    Nasze oczekiwania:

    • Zdolność analitycznego myślenia,
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów w obszarze Ekonomii, Logistyki,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym (B2),
    • Dobra znajomość pakietu Office (szczególnie Excel),
    • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, sumienność, skrupulatność,
    • Dyspozycyjność 40h w tygodniu.

    Oferujemy:

    • Ciekawy, stawiający wyzwania płatny staż w międzynarodowej firmie, będącej europejskim liderem w swojej branży,
    • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia niezbędnego w dalszej karierze zawodowej,
    • Znajomość współczesnych trendów z zakresu Zakupów i Logistyki,
    • Realne możliwości rozwoju,
    • Udział w ciekawych projektach,
    • Możliwość zatrudnienia po okresie stażowym (3-6 miesięcy),
    • Miejsce pracy: Okęcie.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Rajapack sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-234), ul. Działkowa 62, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Rajapack Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowej 62 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.