Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Płatny Staż w Dziale Zarządzania Majątkiem

Air Liquide Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Działu w procesie zarządzania majątkiem firmy - butle, wiązki, palety - opakowania do gazów technicznych,

  • Wspomaganie Działu w bieżących działaniach w zakresie obsługi butli,

  • Pomoc w planowanie i realizacja zamówień materiałów do realizacji inwestycji,

  • Współpraca z powiązanymi działami,

  • Przygotowanie raportów i analiz.

Nasze wymagania

  • Absolwent studiów lub status studenta ostatnich 2 lat studiów (profil inżynierski lub ekonomiczny),

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, mile widziana znajomość VBA,

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym.

To oferujemy

  • Płatny staż (umowa zlecenie),

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i samodzielnych projektów,

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w międzynarodowej organizacji.

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Przewiń do profilu firmy