Płatny Staż w dziale Zarządzania Projektami

  • Banino (pow. kartuski), Gdańsk, pomorskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-11-28
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2018-12-28)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    We’re a big business, building diverse brands and touching lives all over the world with our products. But that doesn’t stop us caring as much about the sustainability of our business as we do about the success of our brands and our people. Together we can feel good about the work we do every day. Surrounded by inspiring leaders and supportive peers, you’ll channel your purpose, bring fresh ideas and simply be you, as you make a real impact on the business and the world.

    Lokalizacja: Banino k. Gdańska (pow. kartuski)

    Czy chcesz się przekonać jak produkujemy Twoje ulubione lody? Aplikuj na STAŻ w dziale ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI i sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

    Nowi członkowie zespołu będą współpracować z załogą fabryki podczas prowadzenia projektów w oparciu o światowe standardy World Class Manufacturing.

    Kogo szukamy?

    Studentek/ studentów kierunków technicznych ostatnich lat studiów lub absolwentek/ absolwentów kierunków technicznych (maksymalnie do 1 roku od ukończenia studiów)

    Oferujemy:

    • praktyczne poznanie metodologii i narzędzi zarządzania projektami
    • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym w firmie zapewniającej bezpieczeństwo środowiska pracy na wysokim poziomie oraz możliwość współpracy z wysokiej klasy specjalistami
    • możliwości rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego przy realizacji ciekawych i inspirujących projektów oraz autonomiczność w działaniu w firmie o dużej renomie w branży FMCG
    • płatny staż w przedsiębiorstwie będącym liderem w swej branży
    • ciekawe zadania w ambitnym zespole
    • dostęp do nowoczesnych systemów i narzędzi
    • zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowe

    Osoba odbywająca staż będzie zaangażowana w:

    • udział w prowadzonych na terenie fabryki projektach
    • analizowanie danych z elementami zarządzania projektami
    • wsparcie w przygotowaniu dokumentacji i materiałów

    Czego oczekujemy?

    • studiów inżynierskich – preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, mechatronika, elektronika i pokrewne
    • umiejętności czytania rysunku technicznego
    • znajomości programu AutoCAD w stopniu bardzo dobrym
    • umiejętności obsługi MS Office (szczególnie Excel i Power Point)
    • znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym (B2)
    • umiejętności analitycznego myślenia, nastawienia na działanie i osiąganie rezultatów
    • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
    • dyspozycyjności 4-5 dni w tygodniu
    • mile widziana podstawowa umiejętność czytania schematów elektrycznych jak i podstawowa znajomość zagadnień pneumatyki