Oferta pracy

Płatny Staż w Dziale Zarządzania Projektami

Hochland Polska Sp. z o.o.

  • Pastelowa 12, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Pastelowa 12

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Udział w międzynarodowym projekcie

  • Wparcie w procesie wdrożenia narzędzia do zarządzania projektami

  • Zaangażowanie w pracę zespołu „Change communication”.

Nasze wymagania

  • chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności

  • zainteresowanie tematyką zarządzania projektami

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność tworzenia kontentu pisemnego i interaktywnego (tworzenie filmów, montaż)

To oferujemy

  • Przygodę we wdrażaniu cyfrowego narzędzia do zarządzania projektami

  • Współpracę w międzynarodowym zespole

  • Biuro w centrum Poznania i/lub pracę zdalną

  • Dobrą zabawę

  • Poznanie tematyki zarządzania projektami

Smak pysznej kariery w Hochland Polska znany jest od 1993 roku, kiedy to powstała filia Hochland w Polsce. Dziś, niemal 30 lat później zatrudniamy już 830 pasjonatów pysznego sera, na którego sukces wspólnie działamy w trzech lokalizacjach – w zakładach produkcyjnych w Kaźmierzu i Węgrowie oraz w biurze w Poznaniu.

Receptura na rodzinną atmosferę, a jednocześnie przepis na smakowitą karierę przekazywane są od pokoleń. Wszystko rozpoczęło się w 1927 roku, w małej wiosce w Allgäu. Obecnie, po niemal 100 latach, smaku pysznej kariery w Hochland zaznać można przy największym stole – w Heimenkirch (Niemcy), a także w Hiszpanii, Francji, Rumunii, Rosji, USA, Australii i w Polsce rzecz jasna.

Dołącz do nas i sprawdź, jak wyjątkowo dojrzewać będzie Twoja kariera w Hochland!

Przewiń do profilu firmy