Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Płatny staż w IT

NEMAK POLAND Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie zespołu w zakresie utrzymania systemów i sprzętu IT

  • Bieżące wsparcie w rozwiązywaniu problemów zgłaszanych przez użytkowników

  • Konfiguracja stacji roboczych, urządzeń peryferyjnych (drukarki, czytniki kodów kreskowych), terminali opartych na platformach Windows

  • Udział w wewnętrznych projektach optymalizacyjnych

  • Tworzenie raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows (7, 10)

  • Biegła znajomość pakietu MS Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie

To oferujemy

  • Roczny płatny staż

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy

  • Dobrą atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Nemak jest największym na świecie producentem nowoczesnych głowic cylindrów, bloków silnika, obudów sprzęgła, skrzyń biegów oraz komponentów strukturalnych na potrzeby wiodących producentów samochodowych na całym świecie.

Zatrudnia niemal 23.000 pracowników i posiada 38 zakładów w 16 krajach Europy, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej oraz Azji.

Nemak Poland jest jedynym oddziałem korporacji zlokalizowanym w Polsce. Firma zatrudnia 1200 pracowników i jest czołowym zakładem w technologii odlewania wysokociśnieniowego (HPDC) w grupie Nemak.

Przewiń do profilu firmy