Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Płatny Staż w Kancelarii

SMM LEGAL Maciak Mataczyński Czech sp.k.

Mokotowska 33/35

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie zmian w przepisach prawnych i informowanie o nich klientów kancelarii;

  • utrzymywanie bieżących kontaktów z instytucjami wymiaru sprawiedliwości,

  • świadczenie pomocy prawnikom kancelarii i udział w przygotowywaniu opinii prawnych, pism procesowych

  • w postępowaniach sądowych, administracyjnych oraz innych dokumentów w bieżącej działalności kancelarii,

  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych klientów

  • wykonywanie czynności asystenckich i administracyjnych, związanych z funkcjonowaniem kancelarii,

  • koordynacja powierzonych sprawach oraz dbanie o kompletność i adekwatność dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Status studenta IV-V roku studiów prawniczych (warunek konieczny),

  • Zainteresowanie prawem cywilnym (materialnym i procesowym), prawem handlowym i gospodarczym,

  • Wysoka średnia ocen,

  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka prawniczego, lub bardzo dobra znajomość innego języka obcego,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • Minimalne zaangażowanie czasowe: 3-4 pełne dni w tygodniu,

  • Dostępność od lipca 2022r.

To oferujemy

  • płatne praktyki w jednej z największych w Polsce kancelarii prawnej,

  • stwarzamy możliwości. Nie zaprzepaścimy Twojego potencjału.

  • projekty dla znanych marek. Współpracujemy z prestiżowymi i rozpoznawalnymi Klientami.

  • twoja marka osobista. Pomagamy Ci w zbudowaniu własnej renomy pod szyldem SMM Legal.

  • zmieniamy prawo. Uczestniczymy w pracach koncepcyjnych wpływających na procesy legislacyjne.

  • poczucie bezpieczeństwa. Szanujemy Twoje kompetencje, czas i widzimy zaangażowanie.

  • elastyczne godziny pracy. Dla nas liczy się efekt, Ty decydujesz, jak zorganizujesz swoje zadania.

  • pakiet socjalny. Skorzystaj z karty Multisport oraz programu opieki zdrowotnej.

  • wiedza + doświadczenie. Możesz łączyć rozwój naukowy z praktyką zawodową jak wielu naszych prawników

  • dogodna lokalizacja biura w centrum Warszawy.

O nas

Jesteśmy kancelarią prawną wyspecjalizowaną w doradztwie biznesowym. Przełamujemy ograniczenia dzięki doświadczeniu i innowacyjnemu podejściu do problemów.

Tworzymy interdyscyplinarne zespoły rozwiązujące sprawy pozornie bez wyjścia.

Od lat znajdujemy się w najważniejszym światowym rankingu prawniczym „The Legal 500”, którego podstawą jest ocena pracy kancelarii przez Klientów.

Chcesz sprawdzić co przyczyniło się do tego wyróżnienia?

Aktualnie poszukujemy osób aktywnych i pełnych zaangażowania gotowych do podjęcia współpracy i nowych wyzwań w ramach odpłatnego stażu w naszym biurze w Warszawie.