Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Płatny Staż w Obszarze Zarządzania Łańcuchem Dostaw

LEK SA

  • Stryków

    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

W tym roku do naszej fabryki w Strykowie poszukujemy 25 Młodych Talentów, które dołączą do naszego Programu Stażowego i realnie poszerzą swoje kompetencje wykorzystując wiedzę zdobytą na studiach w praktyce.

Obecnie prowadzimy rekrutacje m.in. do Zespołu Planowania Produkcji oraz Zespołu Zakupów Operacyjnych

W zależności od tego, do kórego z Zespołów dołączysz, podczas stażu będziesz odpowiedzialny za:

• Udział w operacyjnym planowaniu produkcji.

• Kontrolę dostępności komponentów produkcyjnych w horyzoncie operacyjnym.

• Wspieranie Zespołu w skaładaniu zamówień na materiały.

• Tworzenie raportów.

• Archiwizację dokumentów transportowych.

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem ostatniego roku lub absolwentem kierunku: Logistyka, Zarządzanie, Ekonomia lub pokrewne.

  • Posiadasz zdolności analityczne.

  • Będziesz mógł poświęcić od 32 do 40 godzin tygodniowo na udział w programie stażowym.

  • Potrafisz poruszać się w środowisku MS Office (szczególnie w Excel).

  • Znasz język angielski co najmniej na poziomie B2.

  • Cechuje Cię ciekawość, zaangażowanie i masz w sobie gotowość do podjęcia pierwszych wyzwań zawodowych.

  • Masz doświadczenie w kołach naukowych, organizacjach studenckich, wymianach zagranicznych lub posiadasz pierwsze doświadczenia zawodowe.

To oferujemy

  • Udział w płatnym, 6 miesięcznym programie stażowym (lipiec-grudzień).

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

  • Udział w realizacji projektu biznesowego integrującym uczestników programu stażowego, wynikającego z realnych potrzeb firmy.

  • Zastrzyk wiedzy i energii od najlepszych specjalistów w branży farmaceutycznej.

  • Opiekę Mentora, który zapozna Cię z działalnością firmy, pracą zespołu, a także będzie dla Ciebie wsparciem merytorycznym.

  • Bezpłatny transport z Łodzi, Głowna i Zgierza.

  • Dobrze wyposażoną siłownię na terenie fabryki, która będzie do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.

Dołącz do nas!

Szukasz płatnego stażu z realną możliwością poszerzenia swoich kompetencji?

Chcesz dołączyć do firmy, która jest światowym liderem w dziedzinie ochrony zdrowia?

Liczy się dla Ciebie innowacyjne, międzynarodowe środowisko i szansa na realny rozwój?

Chcesz mieć wpływ na ludzkie życie i czuć dumę z tego co robisz na co dzień?

Jesli tak - Dołącz do nas!

LEK SA

Poznaj dywizję NovartisTechnical Opertaions. Rocznie wytwarzamy i pakujemy w Polsce ponad 19 miliardów tabletek, które trafiają następnie do Pacjentów ze 100 krajów świata, w tym Polski.

Przewiń do profilu firmy