Oferta pracy

Płatny Staż w Produkcji - Fabryka Lodówek

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Żmigrodzka 143

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie instrukcji pracy, dokumentacji jakościowej, analiz, wykresów oraz prezentacji

  • Uczestnictwo w nowych projektach, uruchomieniach maszyn i procesów

  • Przygotowywanie materiałów do szkoleń w języku polskim oraz angielskim

  • Wsparcie inżynierów procesu

  • Inne bieżące zadania

Nasze wymagania

  • Student kierunków technicznych: mechanika i budowa maszyn, automatyka robotyka, inżynieria chemiczna i procesowa

  • Znajomość pakietu MS Office (z naciskiem na Excel oraz Power Point)

  • Znajomość języka angielskiego

  • Zdolności analityczne, umiejętność organizacji pracy własnej, proaktywność oraz chęć do nauki

  • Otwartość, komunikatywność

To oferujemy

  • Płatne praktyki w wymiarze min. 6 miesięcy w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

  • Elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć

  • Przyjazną atmosferę

  • Zespół otwarty na dzielenie się wiedzą