Logo Pracuj.pl

Płatny staż w Wydziale Controllingu Finansowego

PWPW S.A.O firmie

PWPW S.A.

Świętojerska 3/5

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

W trakcie stażu będziesz wspierać pracę Wydziału Controllingu Finansowego, w szczególności będzie to dotyczyć:

• Przygotowywania rocznego budżetu oraz kontroli jego realizacji i analizy odchyleń;

• Przygotowywania raportów zarządczych, analiz finansowych i ekonomicznych;

• Udziału w przygotowywaniu prognoz;

• Dostarczaniu informacji zarządczych służących do podejmowania decyzji kierownictwu firmy;

• Wspomagania procesu rozwoju narzędzi kontrolingowych.

Nasze wymagania

  • Status studenta z licencjatem, kontynuującego naukę na studiach magisterskich lub statusu absolwenta (preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość, zarządzanie lub kierunki pokrewne).
  • Bardzo dobra obsługa komputera oraz znajomość programów MS Office, w szczególności MS Excel oraz Power Point.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych, skrupulatność i dokładność.
  • Chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

To oferujemy

  • Płatny staż na okres 3 miesięcy w wymiarze 40 godzin tygodniowo.
  • Przyjazną atmosferę w zespole.
  • Wsparcie opiekuna w trakcie realizacji zadań.
  • Zdobycie praktycznego doświadczenia w Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A.

Płatny staż w Wydziale Controllingu Finansowego, Świętojerska 3/5, Śródmieście, Warszawa