Oferta pracy

Płatny Staż Wakacyjny #KursNaTIM

TIM S.A.O firmie

  • Jaworska 13, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • część etatu
  • praktykant / stażysta

TIM S.A.

Jaworska 13

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Uruchamiamy kolejną edycję płatnych staży wakacyjnych #KursNaTIM! Zdobądź doświadczenie zawodowe w jednym z sześciu działów TIMu, korzystaj z wiedzy zespołu i dedykowanego opiekuna stażu. Spędź u nas wakacje, a przekonasz się czy chcesz zostać z nami na dłużej 😊

Zobacz dostępne oferty stażu na naszej stronie karierowej timsa.pl/kariera/

Oferujemy staże w obszarze:

Kontrolingu

Marketingu

Obsługi Klienta

Programowania (Frontend)

Programowania i Testowania Baz Danych

Reklamacji

Data Science

Nasze wymagania

Sprawdź założenia stażu w interesujących Cię obszarach na naszej stronie karierowej timsa.pl/kariera/ i zdecyduj w której dziedzinie chcesz się rozwijać. Prześlij nam swoje CV i weź udział w spotkaniu rekrutacyjnym online.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • parking rowerowy

TIM S.A.

Od ponad 30 lat rozwijamy się i nieustannie zmieniamy, dążąc do doskonałości. Jesteśmy liderem hurtowej dystrybucji artykułów elektronicznych w Polsce, który dokonał rewolucji w tej branży, wdrażając po raz pierwszy na tak dużą skalę e-commerce. Tak powstał unikalny, hybrydowy model biznesowy, łączący e-handel z doświadczeniem oraz umiejętnościami naszych pracowników. Więcej na https://www.timsa.pl/kariera/

Przewiń do profilu firmy