Płatny staż wakacyjny w dziale badawczo-rozwojowym (elektronika, energoelektronika, programowanie) (k/m)

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Zielonka
    Zielonka, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Praktykant / Stażysta

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.

Zielonka

Lokalizacja: Zielonka k. Warszawy

Twój profil:

  • wykształcenie wyższe lub status studenta na kierunkach: elektronika, elektryka, elektrotechnika, automatyka, mechanika, inżynieria materiałowa, fizyka, informatyka;
  • znajomość elementów elektronicznych i/lub energoelektronicznych;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • umiejętność obsługi oscyloskopu;
  • znajomość LTspice, Labview SolidWorks;
  • w przypadku programistów znajomość: C/C++/ Embedded/ VHDL;
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • uprawnienia SEP mile widziane.

Twoje Zadania:

  • aktywny udział w bieżących zadaniach i projektach zespołu;
  • proponowanie i wdrażanie nowych koncepcji i rozwiązań w zakresie technologii, produktów, usprawniania procesów itp.;
  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi klientami firmy;
  • w przypadku niektórych staży możliwość realizacji własnego projektu np. przygotowanie skryptu w LabView automatycznie zapisującego dane z kilku urządzeń; automatyzacja testów zasilaczy; Uruchomienie, testowanie, symulowanie układów energoelektronicznych

Twoje Benefity:

  • praktyczna nauka w jednym z zespołów: Programistów Elektroników, Energoelektroników, Product Line, Grupy aplikacyjno- kwalifikacyjnej;
  • zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie będącej światowym liderem przemysłu energoelektronicznego;
  • płatny 3- miesięczny staż – zatrudnienie na umowę o praktykę absolwencką (zgodnie z ustawą z dnia 17 lipca 2009r. o praktykach absolwenckich);
  • na terenie firmy do dyspozycji w pełni wyposażona siłownia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje
odrzucone zostaną zniszczone.

TRUMPF jest i pozostanie firmą rodzinną. Chcesz dołączyć do rodziny pracowników TRUMPF?
Czekamy na Twoją aplikację.

Kontakt:

Marecka 47
05-220 Zielonka
Polska

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy