tech data polska sp. z o.o.

Płatny staż

tech data polska sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 28 maj 2021
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz miał/a możliwość pracy w systemach: SAP, MS Office, CRM, sprzedaży e-commerce;

  • Nauczymy Cię czytać i tworzyć raporty biznesowe;

  • Będziesz mieć dostęp do specjalistycznych szkoleń produktowych;

  • Zdobędziesz wiedzę i umiejętności w zakresie sprzedaży B2B.

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem min. IV roku studiów;

  • Przygodę z nami traktujesz jako dłuższą drogę do rozwoju zawodowego;

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim;

  • Twoją mocną stroną jest analityczne myślenie, umiejętność szybkiego uczenia się oraz poszukiwania skutecznych rozwiązań;

To oferujemy

  • Pracujemy w inspirującym środowisku biznesowym, wśród profesjonalistów, od których możesz się wiele nauczyć;

  • Ciekawe i różnorodne projekty pozwolą Ci poznać szerokie portfolia producentów IT i umożliwią tworzenie nietypowych i nieszablonowych rozwiązań;

  • Możliwość uczestniczenia w wewnętrznych szkoleniach;

  • Najlepszym praktykantom dajemy możliwość kontynuowania współpracy z Tech Data;

  • Płatny kilkumiesięczny staż w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swoim sektorze;

Tech Data poszukuje osób chętnych do wzięcia udziału w:

PŁATNYM STAŻU

Miejsce pracy: Warszawa

Celem praktyk jest przygotowanie i wdrożenie osób do pracy w dystrybucji IT, w działach: sprzedaży, zakupów, product marketingu, marketingu

Przewiń do profilu firmy

To zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj

W TEMACIE WPISUJĄC NAZWĘ DZIAŁU, w którym chcesz odbyć staż.