Logo Pracuj.pl

Płatny Staż Wsparcie Działu IT (Helpdesk)

Robert Bosch Sp. z o.o.O firmie

  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Robert Bosch Sp. z o.o.

Jutrzenki 105

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne użytkowników w zakresie obsługi sprzętu i systemów IT zgodnie z ustalonymi celami (SLA)
  • Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem komputerów, siecią LAN, utrzymaniem urządzeń drukujących.
  • Utrzymanie infrastruktury telekomunikacyjnej
  • Zarządzanie flotą sprzętu IT, przygotowanie stanowisk roboczych, wdrażanie oprogramowania
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami przy wdrażaniu nowych rozwiązań w obszarze infrastruktury IT
  • Przygotowywanie zamówień oraz usług IT oraz kontrola realizacji zamówień
  • Przygotowywanie dokumentacji i raportów (w języku polskim i angielskim) na potrzeby działu
  • Wnioskowanie i nadawanie uprawnień do systemów informatycznych, administrowanie kontami NT

Nasze wymagania

  • Student/ka kierunków IT lub zbliżonych
  • Dyspozycyjność min. 32h w tygodniu
  • Wiedza informatyczna w zakresie diagnostyki biurowego sprzętu IT
  • Podstawowa znajomość Microsoft Windows OS, Microsoft Office 2016/365, sieci LAN/WAN (TCP/IP)
  • Umiejętność analizy problemów oraz podejmowania samodzielnych decyzji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych – komunikatywność, empatia
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dobra organizacja pracy oraz skrupulatność

To oferujemy

  • Zdobywanie praktycznej wiedzy w międzynarodowej firmie
  • Współpraca z doświadczonym zespołem
  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenia (minimum 6 miesięcy)
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Rozwój w międzynarodowym środowisku

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Phone interview with a recruiter

2

Meeting with a direct manager

3

Meeting with a higher level manager

Staż w Bosch

Zaangażuj się bezpośrednio w pracę naszego zespołu i zdobądź praktyczne doświadczenie związane z Twoim wykształceniem. Jako stażysta będziesz uczestniczyć w realnych projektach i odpowiedzialnych zadaniach, ucząc się najlepszych praktyk od doświadczonych ekspertów. Dowiesz się, jak funkcjonuje duże przedsiębiorstwo i poznasz różne style zarządzania, jednocześnie realizując swoje pasje i kontynuując studia.

Elastyczny godziny i dostępność od 20h w tygodniu pozwala dopasować zadania w Bosch do swojego grafiku. Zachęcamy naszych stażystów do brania wolnego w czasie sesji i pisania prac dyplomowych w oparciu o przykłady z naszej firmy. Wynagrodzenie za staż zależy od tego, ile czasu poświęcisz Bosch, a po pewnym czasie możesz dostać podwyżkę lub zmienić dział, w którym odbywasz staż.

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia w obszarze motoryzacji, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowych, dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków. Witaj w Bosch.

Nasz sukces definiujemy nie tylko przez wzrost ekonomiczny – przede wszystkim chcemy poprawiać jakość życia ludzi, promować odpowiedzialność i zrównoważony rozwój. Jest to możliwe dzięki prawie 400 000 zaangażowanych pracowników na całym świecie, którzy każdego dnia pracują nad technologicznymi innowacjami. Dołącz do zespołu, który pracuje nad rozwiązaniami wartymi zapamiętania!

Płatny Staż Wsparcie Działu IT (Helpdesk), Jutrzenki 105, Włochy, Warszawa