Oferta pracy

Płatny Staż Wsparcie Działu Sprzedaży

Robert Bosch Sp. z o.o.O firmie

  • Jutrzenki 105, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Robert Bosch Sp. z o.o.

Jutrzenki 105

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz, raportów

  • Przygotowywanie danych na spotkania sprzedażowe

  • Nadzór nad obiegiem faktur / ewidencja wydatków

  • Tworzenie prezentacji

  • Wsparcie działu w bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • Student/ka 2-4 roku kierunków marketingowych, technicznych, humanistycznych

  • Dostępność min. 30h w tygodniu (również w trakcie roku akademickiego)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Znajomość j. polskiego i angielskiego na poziomie B2 lub wyższym

To oferujemy

  • Zdobywanie praktycznej wiedzy w międzynarodowej firmie

  • Współpraca z doświadczonym zespołem

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenia (minimum 6 miesięcy)

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Rozwój w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • Masaże biurowe

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

3

Spotkanie z managerem wyższego szczebla

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały świat przyszłości? Zarówno w obszarze rozwiązań technologicznych dla domu, motoryzacji i przemysłu - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Dzięki innowacyjnym pomysłom tworzymy technologie jutra. Jest to możliwe dzięki ponad 410,000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Staramy się, aby praca w naszej firmie umożliwiała osiągnięcie zdrowej równowagi między celami zawodowymi i prywatnymi, ponieważ wiemy, że jest to źródło kreatywności i satysfakcji zawodowej. Ciągła nauka i regularne zmienianie perspektywy są mocno zakorzenione w naszej kulturze. Poszukujemy profesjonalistów i studentów, którzy chcą rozwijać się w takich obszarach jak: Sprzedaż, Marketing, Obsługa klienta, IT, Logistyka, Serwis, Księgowość, Controlling, HR i Administracja

Przewiń do profilu firmy

Staż w Bosch

Zaangażuj się bezpośrednio w pracę naszego zespołu i zdobądź praktyczne doświadczenie związane z Twoim wykształceniem. Jako stażysta będziesz uczestniczyć w realnych projektach i odpowiedzialnych zadaniach, ucząc się najlepszych praktyk od doświadczonych ekspertów. Dowiesz się, jak funkcjonuje duże przedsiębiorstwo i poznasz różne style zarządzania, jednocześnie realizując swoje pasje i kontynuując studia.

Elastyczny godziny i dostępność od 20h w tygodniu pozwala dopasować zadania w Bosch do swojego grafiku. Zachęcamy naszych stażystów do brania wolnego w czasie sesji i pisania prac dyplomowych w oparciu o przykłady z naszej firmy. Wynagrodzenie za staż zależy od tego, ile czasu poświęcisz Bosch, a po pewnym czasie możesz dostać podwyżkę lub zmienić dział, w którym odbywasz staż.