Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Płytkarz - Glazurnik

Aterima Work

  • okolice Chambéry, Francja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • układanie płytek i glazury przy użyciu kleju

  • fugowanie

  • wykonywanie wylewek

Wymagania pracodawcy

  • min. 5 lat doświadczenia w zawodzie

  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz

  • mile widziana podstawowa znajomość j. francuskiego

  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania

Pracodawca oferuje

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta

  • polską umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością przedłużenia do grudnia 2022

  • 13,30 EUR brutto / godz. (35 godzinny tygodniowy wymiar czasu pracy)

  • nadgodziny płatne wg przepisów francuskich (powyżej 35 godz.+25% stawki, powyżej 43 godz.+50% stawki)

  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia

  • dodatek żywieniowy 9,70 EUR brutto za każdy dzień roboczy

  • składki ZUS opłacane od średniej krajowej

  • bezpłatne zakwaterowanie oraz częściowy zwrot kosztów podróży do Francji

ATERIMA WORK jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243. U nas masz gwarancję sprawdzonych miejsc pracy oraz satysfakcjonującego wynagrodzenia.

Przewiń do profilu firmy