Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Płytkarz - Glazurnik

  • Lwówek Śląski, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Bad Element Polska Sp. z o.o.
    poszukuje pracowników na stanowisko:

    Ogólny zakres obowiązków:

    • wykonywanie prac glazurniczych w produkowanych modułach łazienkowych

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracach glazurniczych
    • własny sprzęt (maszynka do cięcia, szlifierka kątowa, drobne narzędzia)
    • dokładność w wykonywanych pracach
    • dobra organizacja pracy
    • komunikatywność
    • rzetelność

    Oferujemy:

    • stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego w branży prefabrykowanych modułów łazienkowych
    • oferujemy wynagrodzenie w zakresie 8000 - 11000 zł brutto
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

    Miejsce pracy:

    Bad Element Polska Sp. z o.o.

    Rakowice Małe 17D

    59-600 Lwówek Śląski

    lub

    Nowa Sól, ul. Piłsudskiego 40

    67-100 Nowa Sól