Logo Pracuj.pl

Płytkarz/Glazurnik

Probad ABO firmie

  • Töckfors, Szwecja
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac glazurniczych w prefabrykowanych modułach łazienkowych
  • Fugowanie, silikonowanie
  • Inne prace ogólnobudowlane związane z produkcją/budową łazienki

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osób z udokumentowanym doświadczeniem w kładzeniu płytek/glazury
  • Referencje/zdjęcia z wcześniej wykonywanych prac
  • Dokładność w wykonywanej pracy
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność

To oferujemy

  • Rozpoczęcie pracy od zaraz!
  • Wynagrodzenie regulowane przez szwedzkie prawo pracy
  • Premie ilościowo-jakościową za płytkowanie
  • Możliwość realizacji nadgodzin płatnych 50% oraz 100%
  • Legalne oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w szwedzkiej firmie Probad AB
  • Korzystne warunki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Pomoc w relokacji oraz uzyskaniu wszystkich formalności (w języku polskim)
  • Organizacja odpłatnie zakwaterowania na miejscu

Probad AB wchodzi w skład Bano-Group. Bano-Group, wiodący dostawca funkcjonalnych rozwiązańk dla placówek służby zdrowia i hoteli, kupił fabrykę w 2013 roku. Firma rozpoczęła produkcję i sprzedaż modułów łazienkowych w fabryce w Töcksfors - Szwecja. Firma Probad AB wyprodukowała w 2019 roku 3000 modułów, a obrót firmy wyniósł 250 000 000 SEK. Dostarczamy łazienki do wszystkich celów, takich jak mieszkania, hotele, sektor opieki zdrowotnej i domy studenckie. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży oraz uznaniu w kraju i za granicą, ośmielamy się powiedzieć: „Znamy łazienki”

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na stronie www.probad.no

Płytkarz/Glazurnik, Töckfors, Szwecja