Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Płytkarz/Glazurnik

Probad ABO firmie

  • Töckfors, Szwecja

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Probad AB wchodzi w skład Bano-Group. Bano-Group, wiodący dostawca funkcjonalnych łazienek dla placówek służby zdrowia i hoteli, kupił fabrykę w 2013 roku. Firma rozpoczęła produkcję i sprzedaż modułów łazienkowych w fabryce w Töcksfors - Szwecja. Firma Probad AB wyprodukowała w 2019 roku 3000 modułów, a obrót firmy wyniósł 250 000 000 SEK.

Firma Probad AB zajmuje się produkcją prefabrykowanych modułów łazienkowych. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie prac glazurniczych w prefabrykowanych modułach łazienkowych
  • Fugowanie, silikonowanie
  • Inne prace ogólnobudowlane związane z produkcją/budową łazienki

Wymagania:

  • Poszukujemy osób z udokumentowanym doświadczeniem w kładzeniu płytek/glazury
  • Referencje/zdjęcia z wcześniej wykonywanych prac
  • Dokładność w wykonywanej pracy
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność

Oferujemy:

  • Rozpoczęcie pracy od zaraz!
  • Minimalna płaca ponad 25 000 SEK brutto / miesiąc
  • Premie ilościowo-jakościową za płytkowanie
  • Możliwość realizacji nadgodzin płatnych 50% oraz 100%
  • Pierwsza umowa na okres próbny 6 miesięcy z możliwością przejścia na stałe
  • Legalne oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w szwedzkiej firmie Probad AB
  • Korzystne warunki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Pomoc w uzyskaniu wszystkich formalności
  • Organizacja odpłatnie zakwaterowania na miejscu
Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na stronie www.probad.no
Please include the following statement in your application: "I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process in accordance with the Personal Data Protection Act dated 29.08.1997 (uniform text: Journal of Laws of the Republic of Poland 2002 No 101, item 926 with further amendments)"

Ogłoszenie archiwalne