Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Płytkarz

BGG Bau GmbHO firmie

  • Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca jako Płytkarz na budowach w Niemczech

Nasze wymagania

  • Własna działalność gospodarcza

  • Gotowość do rozpoczęcia pracy od 1 Marca lub termin do uzgodnienia

  • Gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec

  • Doświadczenie na aplikowanym stanowisku

  • Odpowiednie kwalifikacje zawodowe

  • Dokładność i odpowiedzialność w wykonywanych obowiązkach

  • Chęć podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca

  • Rzetelnego i godnego zaufania zleceniodawcę

  • Punktualne wypłaty

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość zdobywania doświadczenia

BGG Bau GmbH

Przedsiębiorstwo BGG BAU GMBH z siedzibą w Kroppenstedt, Niemcy, zajmujące się wykonywaniem prac budowlanych oraz projektowaniem wnętrz.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z opisem umiejętności, kwalifikacji zawodowych oraz oczekiwaniami finansowymi za pomocą przycisku Aplikuj teraz z dopiskiem Oferta pracy.