Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PMO & Assignment Specialist

Future Processing S.A.

umowa o pracę
5 8008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4767 netto (+ VAT) / godz.
  • Bojkowska 37a, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Bojkowska 37a

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • end-to-end pozyskiwanie kontraktorów do bieżących i nowych projektów,

  • poszukiwanie nowych dostawców i dopinanie formalności,

  • zarządzenie procesem weryfikacji podsyłanych kandydatów,

  • dbanie o aktualność dokumentacji i systemów,

  • regularne gromadzenie informacji o zmianach personalnych w zespołach (zarówno o nowych potrzebach, jak i redukcjach).

Nasze wymagania

  • masz min. 2 lata doświadczenia w branży IT na stanowisku Resource Managera, Rekrutera, Project Managera lub pokrewnym,

  • posiadasz wiedzę o technologiach i rynku IT – warunek konieczny,

  • wiesz, jak prowadzić projekty IT – warunek konieczny,

  • umiesz negocjować i zarządzać oczekiwaniami,

  • potrafisz obsługiwać pakiet Office, w szczególności Excel,

  • znasz język angielski na poziomie średniozaawansowanym min. B2,

  • potrafisz budować relacje (wewnątrz i na zewnątrz organizacji),

  • jesteś skrupulatny/a (mamy trochę wewnętrznych systemów/arkuszy),

  • nie boisz się pracy na wielu wątkach i pod presją czasu,

  • cechuje Cię elastyczność i kreatywność (zwłaszcza ujawniające się w sytuacjach kryzysowych, kiedy nie wszystko idzie zgodnie z planem).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

Bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich to aktualnie nasz priorytet, dlatego w całej firmie przeszliśmy na pracę zdalną. Mimo niecodziennych warunków, kontynuujemy dotychczas prowadzone rekrutacje – wszystkie odbywają się za pomocą narzędzi do komunikacji online. Jeśli chcesz dopytać o szczegóły, śmiało napisz na [email protected]

Zdalnie prowadzimy też onboarding - dokładamy wszelkich starań, by nowi FP-owicze poczuli ducha zespołu już od pierwszego dnia pracy :)

Zachęcamy: Ty też #zostańwdomu!

Do naszego zespołu Technical Expertise szukamy Specjalisty ds. wsparcia operacyjnego, który pomoże nam w koordynacji wewnętrznych projektów oraz zaopiekuje temat optymalizacji pracy w dziale.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto?

  • bo jesteśmy remote friendly, a jeśli zdecydujesz się na przeprowadzkę do Gliwic, możesz liczyć na wsparcie pakietem relokacyjnym,

  • wszystkie rekrutacje prowadzimy bez spiny - po partnersku,

  • dbamy o naszych pracowników – zjedź niżej, żeby zobaczyć informacje o szkoleniach i benefitach,

  • jesteśmy responsywni,

  • dajemy feedback merytoryczny po każdej rozmowie,

  • jeśli przed wypełnieniem formularza chcesz poznać nas bliżej, zapraszamy na wspólną kawkę online z osobą techniczną: https://www.meetup.com/fpadnij-na-sniadanie

Jednodniowa rekrutacja

To nasza nowość i eksperyment, który systematycznie staramy się wdrażać przy rekrutacjach na stanowiska techniczne. Na czym polega ODR? W przeciągu 24 h po zakończonej rozmowie rekrutacyjnej, otrzymasz feedback techniczny oraz decyzję (tak, nie) wraz z ofertą finansową. O tym, czy Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona tym trybem decyduje wiele składowych. O szczegółach poinformuje Cię rekruter.