Ta oferta pracy jest nieaktualna od 144 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

PMO Engineer

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 25.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu Exide Technologies i jednym z wiodących zakładów produkcyjnych w grupie Exide w Europie.
    W Poznaniu produkujemy najwyższej jakości akumulatory dla renomowanych producentów samochodów. Dzięki innowacyjnemu podejściu nieustannie się rozwijamy.
    W związku planowanymi dalszymi inwestycjami szukamy osób, które chcą w naszej firmie wykorzystać pozyskaną do tej pory wiedzę na stanowisku:

    Zarządzanie projektami inwestycyjnymi w obszarze Inżynieringu
    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref. PMO/01/2018

    Zadania:

    • Zarządzanie operacyjne projektami inwestycyjnymi i rozwojowymi
    • Planowanie zasobów potrzebnych do realizacji projektów
    • Budżetowanie i kontrola realizacji projektów
    • Kierowanie zespołem projektowym
    • Ocena efektywności projektów
    • Zarządzanie ryzykiem projektów

    Oczekiwania:

    • Minimum 5-letnie doświadczenie z obszaru zarządzania projektami operacyjnymi w branży automotive
    • Praktyczna znajomość APQP i PPAP
    • Umiejętność sprawnego posługiwania się MS Project
    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek Zarządzanie Produkcją
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Udowodniona umiejętność rozwiązywania problemów
    • Umiejętność komunikowania działań i decydowania o ich kierunku
    • Umiejętność reagowania na dynamicznie zmieniające się środowisko projektowe

    Oferujemy:

    • Samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku z możliwością rozwoju zawodowego
    • Pracę w zgranym zespole
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Preferencyjną ofertę PZU
    • Pracowniczy program emerytalny już po przepracowaniu 24 miesięcy
    • Program nagród jubileuszowych
    • Kartę Multisport dofinansowaną dla pracownika oraz kartę dla członków rodziny
    • Karty podarunkowe z okazji Bożego Narodzenia
    Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV wraz z kodem referencyjnym poprzez "Aplikuj" na dole ogłoszenia lub na adres:

    Exide Technologies S.A.
    Dział ZZL
    ul. Gdyńska 31/33, 61-016 Poznań

    EXIDE..... makes job exciting

    Prosimy o składnie ofert wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Na podstawie polskich i wspólnotowych przepisów o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych przeze mnie w CV w procesie rekrutacji na stanowisko Monter Produkcji, prowadzonej przez EXIDE TECHNOLOGIES SA sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na ich ew. przekazywanie do spółek z grupy kapitałowej EXIDE TECHNOLOGIES wyłącznie w związku z tą rekrutacją. Oświadczam, że: (1) dane podaję dobrowolnie, (2) poinformowano mnie o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych, ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie lub żądania ich usunięcia).

    Na podstawie polskich i wspólnotowych przepisów o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych przeze mnie w CV w procesie rekrutacji na stanowisko Monter Produkcji, prowadzonej przez EXIDE TECHNOLOGIES S.A. z siedzibą w Poznaniu oraz na ich ew. przekazywanie do spółek z grupy kapitałowej EXIDE TECHNOLOGIES wyłącznie w związku z tą rekrutacją. Oświadczam, że: (1) dane podaję dobrowolnie, (2) poinformowano mnie o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych, ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie lub żądania ich usunięcia.