Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PMO Specialist

Intiaro sp z o.o.O firmie

5 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie przy realizacji projektów, śledzenie i raportowanie statusu projektów

  • Przygotowywanie raportów, prezentacji oraz gromadzenie informacji i ich prezentowanie

  • Zarządzanie finansami projektu - weryfikacja kosztów i przychodów, tworzenie prognoz finansowych oraz monitorowanie budżetu

  • Wsparcie zespołu PMO w standaryzacji i automatyzacji procesów

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej

  • Wspieranie zespołów projektowych w zadaniach administracyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy związanej z zarządzaniem projektami

  • Doświadczenie w tworzeniu raportów i monitorowaniu budżetów

  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetyzacji przydzielonych zadań

  • Obsługa pakietu MS Office

  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami Atlassian (JIRA oraz Confluence)

  • Dobra znajomość angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy przy projektach z branży IT w międzynarodowym środowisku

  • Znajomość procesów IT oraz procesu zarządzania projektami IT

  • Znajomość SQL

  • Doświadczenie w analizowaniu danych

To oferujemy

  • Częściową pracę zdalną

  • Wynagrodzenie od 5000 do 7000 zł netto, w zależności od posiadanych umiejętności

  • Umowę B2B (pełny etat)

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Swobodną atmosferę pracy, brak dress code’u, nieformalne relacje

  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów takich jak Medicover na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • Medicover

Intiaro sp z o.o.

Chcesz uczestniczyć w jednym z najbardziej ambitnych i rozwojowych projektów 3D oraz Rozszerzonej Rzeczywistości (Augmented Reality) w Polsce i na świecie?

Masz do zaoferowania ogromny potencjał, ambicję oraz umiejętności techniczne, a praca w środowisku doświadczonych praktyków jest tym, czego szukasz?

Dołącz do firmy, która stworzyła Intiaro - rewolucyjną aplikację, która wspiera wyobraźnię.

Przewiń do profilu firmy

CV prosimy podsyłać za pomocą przycisku do aplikowania.