Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pokojowa

  • Jerzmanowice (pow. krakowski), Olkusz, Krzeszowice, Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 18.02.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chochołowy Dwór Restauracja i Hotel*** w Jerzmanowicach zatrudni na stanowisku:

    Pokojowa
    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Krzeszowice (okolice), Olkusz (okolice), Jerzmanowice (pow. krakowski)
    (przy trasie Kraków – Olkusz)

    Opis stanowiska:

    • Sprzątanie pokoi i łazienek hotelowych
    • Sprzątanie powierzchni publicznych hotelu i restauracji
    • Utrzymanie czystości w salach konferencyjnych
    • Współpraca z działem Recepcji obiektu

    Wymagania:

    • Odpowiedzialność i systematyczność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Uczciwość zawodowa
    • Miła aparycja
    • Wysoka kultura osobista
    • Dokładność, samodzielność
    • Dyspozycyjność
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży hotelarskiej

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie
    • Umowę o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych i zaangażowania
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
    • Pracę w przyjemnej atmosferze

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.