Pokojowa - Pokojowy

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 29.05.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 28.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 2003r specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze finansowo - księgowej, kadrowo-płacowej podmiotów o różnym profilu działalności i statucie prawnym. Dysponujemy zespołem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Misją naszego biura jest profesjonalna współpraca z Klientem i wysoka jakość świadczonych usług.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Pokojowa/Pokojowy
    Miejsce pracy: hotel Elbląg****

    Wymagania:

    • dokładność i dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy w zespole
    • minimum podstawowej znajomości języka angielskiego
    • gotowość i brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym, także w weekendy
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Zadania na stanowisku:

    • utrzymanie porządku w pokojach hotelowych, korytarzach oraz pomieszczeniach wspólnych znajdujących się na terenie hotelu

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy cywilno-prawnej
    • niezbędne narzędzia pracy

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Jota Finanse sp. z o.o. z  siedzibą w Warszawie, ul. Złota 61/100, 00-819 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Na aplikacji prosimy o dopisanie następujących klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celach związanych z procesem rekrutacji przez Jota Finanse sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Złota 61/100, 00-819 Warszawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celach związanych z przyszłymi procesami rekrutacji przez Jota Finanse sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Złota 61/100, 00-819 Warszawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia.