Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pokojowa/Pokojowy

Hossa.biz Sp. z o.o.

  • Norwida 4, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Norwida 4

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie czystości w pokojach, łazienkach oraz częściach wspólnych hotelu, m.in.: korytarzach i pomieszczeniach służbowych,

  • Dbanie o najwyższą jakość obsługi Gości,

  • Współpraca z innymi działami w hotelu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem porządku,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Sumienność i uczciwość, punktualność,

  • Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Dbałość o powierzone mienie hotelowe.

To oferujemy

  • Samodzielną pracę z profesjonalnym wsparciem w zakresie marketingu, sprzedaży, kontrolingu i księgowości,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyniku finansowego obiektu,

  • Inne uzgodnione świadczenia dodatkowe.

Radisson Blu Hotel, Sopot to nowoczesny, 4-gwiazdkowy hotel dysponujący największym w Trójmieście centrum konferencyjnym zlokalizowanym w kameralnej części Sopotu. Do dyspozycji Gości pozostaje aż 2 000 m2 multifunkcjonalnej przestrzeni, ponad 30 wariantów aranżacyjnych sal, oryginalnie zaprojektowany pawilon o parametrach sali koncertowej, jak również otoczona zielenią przestrzeń dla eventów plenerowych. Infrastruktura obiektu, połączona z jego nowoczesnym wyposażeniem to nowy wymiar spotkań i potencjał do organizacji wyjątkowych wydarzeń nawet do 2 tys. uczestników.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do składania CV poprzez przycisk APLIKUJ, znajdujący się na dole ogłoszenia.

Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Operatorem obiektu jest należąca do Grupy Kapitałowej Hossa, spółka Hossa.biz będąca zarządcą i administratorem nieruchomości biurowych, hotelowych i usługowych z uwzględnieniem prowadzenia kompleksowej obsługi, wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych.