Logo Pracuj.pl

Pokojowa - Pokojowy w hotelu

InterKadra Sp. z o.o.O firmie

  • Courchevel, Francja
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pokojowa/ Pokojowy do pracy w 5* hotelu w Alpach

Twój zakres obowiązków

  • sprzątanie i utrzymanie w czystości pokoi i części wspólnych obiektu
  • sprawdzenie czystości pościeli, ręczników etc.
  • stosowanie standardów hotelu i inne.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenia w pracy, w luksusowym hotelu
  • dużej elastyczności
  • znajomości j. angielskiego lub francuskiego w stopniu komunikatywnym
  • wysokiej kultury osobistej

Pracodawca oferuje

  • stawkę: 11,07 € na godzinę brutto + 1 premię 10% (z całościowego wynagrodzenia miesięcznego) = 12,17euro/h brutto
  • zapewnione 39h tygodniowo
  • francuską umowę o pracę
  • darmowe zakwaterowanie ( max 2 osoby na pokój) oraz zapewniony dojazd do miejsca pracy
  • wyżywienie w hotelu w godzinach pracy
  • premia miesięczna ok 150 euro miesięcznie, wypłacana na koniec przepracowanego sezonu
  • dla osób, które będą cały sezon zwrot kosztów biletu do Francji 200 euro
  • wyjazd dla par

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • konkursy dla pracowników

InterKadra Sp. z o.o.

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372.

Zaufanie do pracowników jest podstawą ich zaangażowania i zaangażowania na rzecz klientów. Inwestuje w talent każdego z pracowników i pozwala ludziom się rozwijać!

Aktualne oferty pracodawcy
DF/FR/1122

Pokojowa - Pokojowy w hotelu, Courchevel, Francja