Oferta pracy

Pokojowa / Pracownik sprzątający

Hotele Korona Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pracownik fizyczny
HOTEL LORD to stylowy czterogwiazdkowy obiekt, położony w pobliżu lotniska im. F. Chopina. Hotel posiada w swojej ofercie 90 komfortowych pokoi i apartamentów oraz zaplecze konferencyjne i eventowe. Do dyspozycji Gości hotel oddaje również restaurację Kryształową, w której królują dania kuchni międzynarodowej, komponowane przez znanego z publikacji autorskich książek kucharskich Szefa Stefana Birka. Po wspaniale spędzonym dniu Goście spróbować mogą wybornych alkoholi oraz koktajli podczas zabawy na parkiecie w hotelowym barze lub zregenerować siły w oferującym pełen wachlarz odmładzających, ożywczych i relaksujących zabiegów pielęgnacyjnych Centrum SPA.
Numer referencyjny: POK1909
Wynagrodzenie: 2- 2,5 tys.
Opis stanowiska:
  • sprzątanie pokoi hotelowych i łazienek
  • dbanie o czystość korytarzy i magazynów na piętrach
Wymagania:
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • kultura osobista
  • dokładność
Praca w pełnym wymiarze godzin.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy załączyć oświadczenie o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 9.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest firma Hotele Korona Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Majdańskiej 1. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny 669 273 233  od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy