Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pokojówka / Pomoc Kuchenna

ATERIMAO firmie

  • Francja, okolice Besancon, Francja

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracownik fizyczny
Pokojówka / Pomoc kuchenna

Obowiązki:

  • sprzątanie pokoi oraz pomieszczeń hotelowych ogólnie dostępnych
  • ścielenie łóżek i wymiana pościeli
  • zmywanie naczyń
  • prace porządkowe w restauracji

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia
  • dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania
  • mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego lub angielskiego

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji
  • umowę o pracę tymczasową do 30 września z możliwością przedłużenia
  • 12,60 EUR brutto/h (za 35 godzin tygodniowo)
  • nadgodziny płatne wg przepisów francuskich
  • zapewniony posiłek w południe
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • składki ZUS opłacone od średniej krajowej
  • częściowe pokrycie kosztów podróży
  • bezpłatne zakwaterowanie

Aplikując na ogłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez administratorów danych ATERIMA Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie oraz Grupa ATERIMA Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Ponadto wypełniając formularz aplikacyjny oświadczasz, że podane przez Ciebie dane osobowe są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw, w tym praw osób trzecich.

Ogłoszenie archiwalne