Oferta pracy

Poland Sales Manager - plastic additives

1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Czarnkowska 3A
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.

Czarnkowska 3A

Poznań

1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o. o., jako część międzynarodowej grupy działającej na rynkach EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ (PL, CZ, SK, RO, HU) jest wyłącznym przedstawicielem renomowanych europejskich producentów maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz surowców i dodatków. W związku z intensywnym rozwojem firmy oraz działu sprzedaży poszukujemy osób na stanowisko

Zadania i obowiązki

  • Bezpośrednie spotkania z klientami oraz prezentacja oferty firmy,
  • Aktywna sprzedaż produktów firmy min. tworzyw sztucznych i dodatków mineralnych w postaci granulatu,
  • Doradztwo techniczne i dopasowanie rozwiązań do konkretnych potrzeb klienta,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz realizacja planów sprzedażowych,
  • Budowanie i podtrzymywanie długotrwałej współpracy z klientami firmy.

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenia kierunkowego (Technologia Chemiczna, Technologia Polimerów lub zbliżone),
  • Minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży tworzyw sztucznych lub dodatków,
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) na poziomie komunikatywnym,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności oraz nastawienia na rozwój osobisty i działu sprzedaży,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Doświadczenie w branży tworzyw sztucznych i znajomość rynku będzie dodatkowym atutem.
0 - 2 lata

Zapewniamy i oferujemy

  • Stabilną pracę w młodym zespole – umowa o pracę na pełen etat,
  • Specjalistyczne zagraniczne szkolenia techniczne i handlowe,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko i przyjazną atmosferę w pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w rozwoju firmy i działu sprzedaży.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy